Neem contact op

Wij staan altijd voor u klaar

Algemene informatie

Gommers Internationaal Bevrachtings- en Scheepvaartkantoor B.V.
Kantoorgebouw “Westgate”
Scheepmakerij 142
3331 MA Zwijndrecht
Tel. +31-78-6199090
Fax +31-78-6199119
E-mail: info@gommers-bv.nl
Kamer van Koophandel: 24250545 te Rotterdam
B.T.W.-nummer: NL008224328B01

Stuur een bericht

Direct contact

Naam Emailadres Mobiel nummer
Bevrachting
J.A.G.J. (Jacq) Gommers jacq@gommers-bv.nl 06-54786033
A.P.G. (Adrie) Heijmen adrie@gommers-bv.nl 06-53631415
M.J.W. (Maik) Hermens maik@gommers-bv.nl 06-24688986
A.A. (Alex) Keijzer alex@gommers-bv.nl 06-12224069
D.G.R. (Dave) Deen dave@gommers-bv.nl 06-83915391
Administratie
F. (Frank) van den Berg frank@gommers-bv.nl 06-51174189

Heeft u vragen

+31-78-6199090

Kantoorgebouw “Westgate”

Scheepmakerij 142
3331 MA Zwijndrecht

Stuur een email

info@gommers-bv.nl